google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 16.10.2019
  1 USD
  3.8934
  -0.0018
  1 EUR
  4.2970
  0.0021
  1 CHF
  3.9041
  0.0041
  1 GBP
  4.9610
  0.0328
  1 RUB
  0.0605
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  NFK J.KOPA Sp.j.
  NFK J.KOPA Sp.j.

  NFK J.KOPA Sp.j.


  NFK - Twój ekspert w dziedzinie wózków i transportu magazynowego. Firma NFK jest dealerem wózków widłowych, w tym wózków magazynowych i oferuje sprzedaż regałów magazynowych.
  Branże i zasięg
  Oferta
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Wózki widłowie NFK J.KOPA Sp.j.

  NFK - Twój ekspert w dziedzinie wózków widłowych i magazynowych

  Firma NFK jest dealerem wózków widłowych, w tym wózków magazynowych i oferuje sprzedaż regałów magazynowych. Urządzeniami transportu wewnętrznego firma zajmuje się już od wielu lat, sprzedaje i wypożycza sprzęt; ponadto świadczy usługi serwisowe związane z urządzeniami transportu wewnętrznego. Wykonuje przeglądy techniczne, naprawy, wymianę ogumienia itp. Oferta obejmuje także usługi w zakresie obróbki mechanicznej silnika i innych zespołów.

  Od 1992 roku firma NFK pomaga swoim klientom, dostarczając najlepsze rozwiązania w zakresie transportu magazynowego przy użyciu wózków widłowych różnego typu.

  Zaplanuj swój magazyn pod kątem lepszego wykorzystania czasu, powierzchni i zasobów

  Transport magazynowy zawsze wiąże się z kosztami. Na szczęście koszty te można obniżyć, optymalizując logistykę magazynu. I jeszcze lepsza wiadomość - NFK oferuje dokładnie takie narzędzia i wiedzę, jakich potrzebujesz.

  Powierzchnia magazynowa i pracownicy stanowią 90-95 procent całkowitych kosztów magazynowania, a tylko 5-10 procent tych kosztów związane jest ze sprzętem np. z wózkami magazynowymi. Jak myślisz, gdzie leżą największe oszczędności?

  Inteligentniejszy transport wózkami widłowymi wywiera wpływ na całe przedsiębiorstwo. Możesz zwiększyć Twoje zyski, umożliwić podwyższenie jakości usług świadczonych Twoim Klientom i poprawić warunki pracy Twojego personelu. NFK posiada zarówno potrzebne Ci narzędzia jak i kompetencje. Pozwól firmie NFK podjąć działania, które sprawią, że Twój magazyn stanie się bardziej wydajny, elastyczny, bezpieczny i oszczędny

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.